ZİYARETLER

Ziyaretçi ve firma bilgileri, ziyaret edilen çalışanlar, önem derecesi, ziyaret tipi, ziyaret tarihi ve saati, araç bilgileri, ziyaretten önce form hazırlama, girişte otomatik mail...

Yeni Ziyaret

Öncelikle ziyaret edilecek kişi veya kişiler belirlenir. Daha sonra ziyarete gelen firma ile ziyaretçi isimleri kayıt edilir. Ziyaret tipi, önem derecesi, ziyaret tarihi ve saati gibi bilgilerle kayıt işlemi tamamlanır.

Ziyaret Süreci

Ziyaretçiler geldiğinde girişte görevli çalışan kendine özel sayfadan ilgili ziyareti seçer. Burada araç/plaka numarası, gerçekleşen giriş tarihi ve saati gibi ilave bilgilerin yanında dilerse bir açıklama ile formu kaydeder.

Giriş Kayıt

Kayıt esnasında ziyaret edilecek kişi veya kişilere sistem tarafından otomatik olarak mail gönderilir. Ziyaret sona erdiğinde giriş görevlisi aynı form üzerinde çıkış saatini, dilerse bir açıklama ile kayıt eder.

Giriş Sorumlusu

Daha önce düzenlenmiş ziyaret formu olmadan ziyaretçi gelmesi halinde giriş sorumlusu formu kendi doldurur. Bu formda öngörülen ziyaret tarihi olmaz, giriş tarihi ve saati kayıt edilir.

SIK SORULANLAR

 1. Ziyaret modülü ne işe yarar?
  Firmaya yapılan ziyaretleri kayıt altına almak için hazırlanmıştır. Ziyaret edilecek kişi ile ziyarete gelen firma ve ziyaretçilere ait bilgiler bir form üzerinde ziyaret öncesi düzenlenir. Girişte bu sayede gereksiz bekleme olmaz, ayrıca giriş-çıkış saatleri, araç plaka no vb bilgilerle detaylı rapor alınabilir.
 2. Ziyaret kayıtlarını kim yapar?
  Ziyaret kayıtlarını bu konuda sorumlu olarak tespit edilen çalışanlar yapabilir. İnsan Kaynakları 'nın ziyaret yetkisi verdiği kişiler ayrı bir menüde gösterilen sayfalardan girişleri yapar. Bu esnada ziyaret edilecek çalışana otomatik mail gönderilir.
 3. Özel bir yetki olmadan kayıt yapılabilir mi?
  Tabii, istenirse her çalışan kendisini ziyaret edecek kişilere ait kayıtları önceden yapabilir. Ziyaret sorumlusu bu kayıtları kendi ekranında görür ve gerçekleşen saat vb kayıtları yapar.
 4. Bu modülde personel giriş - çıkışları da kayıt edilebilir mi? 
  Evet, İK isterse bunun için hazırlanmış sayfaları kullanıma açabilir. Bu sayede personelin giriş - çıkış saatleri de bu modülde kayıt altına alınabilir.

Demo firması çalışanı olarak gerçek sisteme giriş yapabilir, programın özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.
Bunun için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizi arayabilir veya aşağıdaki butona tıklayarak form doldurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

İletişim

Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 62A, 34771 Ümraniye-İstanbul

Mobil Uygulamalarımız

Programın mobil uygulamalarını App Store veya Play Store üzerinden indirebilirsiniz

Copyright © 2009-2023   İnosoft Bilgi Sistemleri