YAZILIM GÜNCELLEME

inoportal.com web uygulaması olduğu için geliştirmeleri kısa sürede uygulayabiliyor ve tüm kullanıcılar için güncelliyoruz.

Sürekli geliştirmenin yanında tamamen farklı ve yeni özellikler üzerinde çalışıyoruz. Yazılımın kullanılmaya başlandığı 2013 yılından bugüne farklı modüller hazırladık. Kısaca inoportal.com 'un İnsan Kaynakları, Finans, Satın Alma, İdari İşler gibi farklı süreçleri kapsayarak işinizi kolaylaştırması için çalışıyoruz. Aşağıda bunun için hazırladığımız Zaman Çizelgesi'ne bakabilirsiniz. 

ZAMAN ÇİZELGESİ

2021

Aday Veri Tabanı ve İşe Alım Süreci için inoportal.com ile entegre çalışan inocv.com hazırlandı. Gelişime ve geliştirmeye devam ediyoruz :)

2020

Bordroların online imzalanması ve dijital ortamda yönetilmesi için inoimza.com hazırlandı. İK ve Yönetici panelleri yapıldı. Anasayfa'da Bağlantılar ayrıca Notlar ve Müşteriler özellikleri ile pozisyon bazında zorunlu dosya tanımlama, kuruma özel sayfa özelliği ve Tanıtım Turu ilave edildi. Dinamik Formlar modülü yayınlandı.

2019

Performans Değerlendirme modülü yapıldı. Otomatik hakediş öncesinde mevcut iznin sıfırlanması, çalışanlar hakkında İK ve yöneticilerin görüşlerini kayıt etmesi gibi özellikler ilave edildi. Programın yeni sürümü olan inoportal.com yayınlandı. Mobil aplikasyonlar hazırlandı. 

2018

Satın Alma ve Yardım Masası modülleri ilave edildi. Özlük Bilgileri 'nde iş kıyafetleri, başvuru kanalı, engel durumu gibi yeni alanlar eklendi. Ödemeler ve icra takibi özellikleri yapıldı.

2017

Organizasyon Şeması, servis-durak bilgisi, vardiyalar, fazla mesailer gibi özellikler ve performans değerlendirme modülü yapıldı. 

2016

Kargo ve Anket modülleri yazıldı. İzin planı, blok izinler, telefon rehberi, dosya paylaşımı, toplu izin ve hakedişler, otomatik hatırlatmalar gibi özellikler ilave edildi.

2015

Fazla sayıda çalışanı olan firmalar için önemli olan, bir çok gelişmiş özelliği ile Eğitim modülü kullanıma sunuldu. Kullanılan cihazın marka ve modeli ne olursa olsun programla entegre çalışan Pdks modülü hazırlandı. Ziyaretler modülü tamamlandı. Zorunlu alanlar, İK duyuruları, İngilizce seçeneği gibi yeni özellikler geldi.

2014

Görev ve Araç modülleri yazıldı. Firmaya özel form, vekil atama özelliği ve yeni raporlar ilave edildi. 900+ ile bu tarihe kadar en fazla sayıda çalışanı olan üyemiz sistemi kullanmaya başladı. Avans modülü ile fiş/fatura gibi belgeler için yöneticiden elektronik ortamda onay alınan Masraf modülü hazırlandı.

2013

inoizin.com izinlerin online takibi için yazıldı ve bu konuda Türkiye'nin ilk web tabanlı yazılımı oldu.

Demo firması çalışanı olarak gerçek sisteme giriş yapabilir, programın özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.
Bunun için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizi arayabilir veya aşağıdaki butona tıklayarak form doldurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

İletişim

Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 62A, 34771 Ümraniye-İstanbul

Mobil Uygulamalarımız

Programın mobil uygulamalarını App Store veya Play Store üzerinden indirebilirsiniz

Copyright © 2009-2023   İnosoft Bilgi Sistemleri