SIK SORULAN SORULAR

inoportal.com hakkında merak edilenlerin bir kısmını aşağıda listeledik.
Detay bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

SIK SORULANLAR

 1. inoportal.com ne işe yarar?
  inoportal.com özlük bilgileri, izinler, görevler, masraflar, avanslar, araçlar, pdks, ziyaret, eğitim, kargo ve anket gibi modülleri ile kurum içindeki farklı süreçlerin kolayca online ortama taşınmasını sağlayan bulut yazılımdır. Detaylı raporlar, İngilizce seçeneği, otomatik hakedişler, takvim, telefon rehberi, dosya paylaşımı, zimmet yönetimi, otomatik hatırlatmalar gibi özelliklere sahiptir.
 2. Program kaç yıldır kullanılıyor?
  Program 2013 yılı temmuz ayından beri kullanımdadır. İlk başta çalışanların izin süreçlerini yönetmek için hazırlandı ancak zaman içinde yapılan geliştirmelerle yeni modüller ve özellikler eklendi. Bunun için hazırladığımız Zaman Çizelgesi'ni görmek için lütfen tıklayınız.
 3. Hangi firmalar için uygundur?
  İK, Finans, İdari İşler gibi farklı bölümlerin süreçlerini online ortama taşıyarak daha verimli çalışmak isteyen tüm firmalar için uygundur. Firma büyüklüğü yani çalışan sayısı ne olursa olsun bir kaç saat içerisinde kullanıma geçilebilir.
 4. Kurulum için yardım gerekir mi?
  Web tabanlı yani bulut uygulaması olması nedeniyle bilgisayarlara herhangi bir yazılım kurulumuna gerek yoktur. Notebook, bilgisayar ve mobil cihazlardaki tüm modern tarayıcılarla erişilerek kullanılır. Mobil cihazlar için aplikasyonları vardır.
 5. Verilerin güvenliğinden nasıl emin olabilirim?
  Verileriniz ISO 9001, ISO 22301, ISO 27001 gibi kalite, yönetim ve bilgi güvenliği sertifikalarına sahip kurum sunucularında saklanır ve her gün otomatik olarak yedeklenir. Ayrıca site erişimi esnasında veri akışı bankalarda olduğu gibi SSL ile şifrelenir.
 6. Lisanslama nasıl yapılır?
  Web uygulaması olduğu için ilk yatırım maliyetine gerek yoktur. Lisanslama, çalışan sayısı ve kullanılan modüllere göre senelik bazda yapılır.
 7. Programı tanıtan bir doküman var mı?
  Programı tanıtan .pdf formatında kısa bir sunum hazırladık. İndirmek için lütfen tıklayınız.

Demo firması çalışanı olarak gerçek sisteme giriş yapabilir, programın özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.
Bunun için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizi arayabilir veya aşağıdaki butona tıklayarak form doldurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

İletişim

Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 62A, 34771 Ümraniye-İstanbul

Mobil Uygulamalarımız

Programın mobil uygulamalarını App Store veya Play Store üzerinden indirebilirsiniz

Copyright © 2009-2023   İnosoft Bilgi Sistemleri