PERSONEL ÖZLÜK YAZILIMI

Doğum günü, cep telefonu, kimlik numarası, sözleşme-maaş bilgilerinin kayıt edilmesi, fotoğraf yükleme, diploma ve sağlık raporu gibi dosyaların yüklenmesi, yakınlara ait bilgiler, detaylı raporlar...

Çalışan Bilgileri

Çalışanın işe başlama tarihi, sicil numarası, yöneticisi, 2. yöneticisi, bölümü, pozisyonu, lokasyonu, ayrıca cinsiyet, çalışan tipi ve program dili gibi özlük bilgileri kayıt edilir.

Kişisel Bilgiler

Çalışanın fotoğrafı sisteme kayıt edilebilir. Ayrıca doğum günü, eğitim durumu, cep telefonu, kimlik numarası, kan grubu, medeni hali, eğitim durumu gibi kişisel bilgiler yazılabilir.

Özlük Dosyaları

Diploma, ehliyet, ikametgah, iş başvuru formu, nüfus kağıdı, evlilik cüzdanı vb istenilen tipte ve sayıda dosya sisteme yüklenebilir. Bir tıkla eksik olan dosyalar varsa gösterilir.

Raporlar

Bölümlere, lokasyonlara, pozisyonlara, eğitim durumuna, cinsiyete, kan grubuna, çalışma süresine, yaş aralığına, jenerasyona göre grafik raporlar görüntülenir.

SIK SORULANLAR

 1. Özlük Bilgileri nedir?
  İnsan Kaynakları tarafından çalışan bilgilerinin yönetildiği modüldür. Ayrıca lisanslama yapılmaz. Diğer modüllerin çalışabilmesi için gerekli personel bilgilerini sağladığı, ayrıca personel özlük dosyalarını ve zimmet bilgilerini içerdiği için programın temelini oluşturur.
 2. Hangi bilgiler kayıt altına alınabilir?
  Çalışanın işe başlama tarihi, sicil numarası, yöneticisi, 2. yöneticisi, bölümü, pozisyonu, lokasyonu, çalışan tipi vb temel bilgiler kayıt edilir. Ayrıca fotoğrafı sisteme yüklenebilir ve doğum günü, eğitim durumu, cep telefonu, kimlik numarası, kan grubu, medeni hali gibi kişisel bilgiler yazılabilir.
 3. Özlük dosyaları sisteme yüklenebilir mi?
  Evet. Öncelikle programda istenildiği kadar dosya tipi tanımlanır. Sonra dosya tipi bazında çalışan dosyaları sisteme yüklenir. Dosya sayısında herhangi bir kısıtlama yoktur.
 4. Özlük dosyaları kaç yıl saklanır?
  Çalışan işten ayrıldıktan sonra özlük bilgilerini ve dosyalarını silebilirsiniz. Dilerseniz özlük dosyaları için belli bir süre belirleyebilir ve bu süre sonunda dosyaların sistemden otomatik olarak silinmesini sağlayabilirsiniz.
 5. Çalışan bazında eksik dosyalar varsa kolayca görebilir miyiz?
  Zorunlu olan dosyalardan sisteme yüklenmeyen veya alındı şeklinde işaretlenmeyen varsa bunlar "Eksik Dosyalar" sayfasında çalışan bazında otomatik olarak gösterilir. Zorunlu dosyalar istenirse pozisyon bazında tanımlanabilir yani bir pozisyon için zorunlu olan özlük dosyası başka bir pozisyon için zorunlu olmayabilir.  

Demo firması çalışanı olarak gerçek sisteme giriş yapabilir, programın özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.
Bunun için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizi arayabilir veya aşağıdaki butona tıklayarak form doldurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

İletişim

Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 62A, 34771 Ümraniye-İstanbul

Mobil Uygulamalarımız

Programın mobil uygulamalarını App Store veya Play Store üzerinden indirebilirsiniz

Copyright © 2009-2023   İnosoft Bilgi Sistemleri