MASRAFLAR

Harcamalar için onay talep edilmesi, belge girişinde tarih sınırlaması, firmaya özel masraf formu, istenirse müşteri veya proje bazlı masraf girişi, fişin fotoğrafının çekilip bir tuşla sisteme yüklenmesi, detaylı raporlar...

Masraf Talebi

Çalışan fiş/fatura gibi belgeleri kayıt eder, dilerse fotoğrafını çekerek sisteme yükler. Belge tipi, belge no, tarihi, açıklama ve tutar gibi bilgilerin girişi yapılır

Onay Süreci

Yönetici dilerse açıklama yazarak masraf talebi içindeki belgelerin bir kısmını veya hepsini onaylar veya reddeder. İstenirse 2. Yönetici onayı veya son onay olabilir.

Finans Onayı

Masraf talebi son olarak Finans onayına gider. Finans talep üzerinde istediği gibi değişiklik yapabilir. Onaydan önce evrak teslim alma özelliği bulunur.

Belge Tipleri

Belge tiplerine örnek olarak gıda/yemek, konaklama, ulaşım, hediye, kırtasiye, otopark gibi başlıklar düşünülebilir. Belge tipleri Finans tarafından belirlenir.

SIK SORULANLAR

 1. Masraf modülü ne işe yarar?
  Çalışan sisteme giriş yaptıktan sonra belgeleri masraf formuna kayıt eder ve onaya gönderir. Böylece onay süreci dijital ortamda hızlı ve kolayca yapılır. 
 2. Hangi belge tipleri tanımlıdır?
  Programda tanımlı gelen belge tipleri örnektir. Her firma kendi kurumunda kullanılan istenildiği kadar belge tipi tanımlayabilir.
 3. Her belge için ayrı form düzenlemek gerekir mi?
  Her belge için fiş/fatura no, belge tipi, tarihi ve tutarı gibi bilgiler girilir. Fazla sayıda belge varsa butona tıklayarak forma yeni satırlar (en fazla 30) ilave edilebilir.
 4. Fiş / Fatura fotoğrafı yüklenebilir mi?
  Evet. Her belgenin fotoğrafı çekilerek sisteme kolayca yüklenebilir. Bunlar onay aşamasında kullanıldığı gibi devamında dijital olarak arşivlenmiş olur. 
 5. Onaylı masraf taleplerinde ödemeyi kim yapar?
  Finans yetkisi olan çalışanlara özel bir menü gösterilir. Yönetici veya varsa son onaydan sonra masraf talepleri Finans onayına gider. Finans ödemeyi yaptığına dair kayıt yapar, bu esnada masrafı yapan çalışana otomatik mail gönderilir.

Demo firması çalışanı olarak gerçek sisteme giriş yapabilir, programın özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.
Bunun için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizi arayabilir veya aşağıdaki butona tıklayarak form doldurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

İletişim

Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 62A, 34771 Ümraniye-İstanbul

Mobil Uygulamalarımız

Programın mobil uygulamalarını App Store veya Play Store üzerinden indirebilirsiniz

Copyright © 2009-2023   İnosoft Bilgi Sistemleri