KASA TAKİP PROGRAMI

Farklı kasalardan yapılan giriş - çıkışlar kayıt altına alınır. Bunun için iki aşamalı onay süreci uygulanabilir. Kasa Föyü ve özet raporlar çekilebilir. 

Kasa Tipleri

Öncelikle kasalar yani kasa isimleri belirlenir. Ayrıca giriş ve çıkış için kullanılacak iş avansı, gıda, ulaşım vb. kasa tipleri tanımlanır. 

Onay Süreci

Her kasa için kayıt edecek kişiler ayrı ayrı tanımlanabilir. Yine her kasa için istenirse 1. onay ve 2. onay verecek kişiler atanır. 2. onay için gerekli tutar belirlenebilir.

Raporlama

Tarih ve kasa bazında detay rapor alınabilir. Ayrıca kasa föyü görüntülenebilir. Bunun yanında gün ve para birimi bazında özet rapor alınabilir.

SIK SORULANLAR

 1. Kasa Takip Programı ne işe yarar?
  Kuruma ait kasalardan yapılan giriş - çıkışlar kayıt altına alınır. Bunun için istenirse iki aşamalı onay süreci uygulanabilir. Kasa föyü ve özet raporlar alınabilir.
 2. Farklı kasa tipleri tanımlanabilir mi?
  Giriş ve çıkış için iş avansı, gıda, ulaşım, bankadan çekilen vb. farklı kasa tipleri tanımlanabilir. Bu sayede otomatik olarak kasa föyü oluşturulur.
 3. Her kasa için farklı bir onay süreci uygulanabilir mi?
  Her kasa için kayıt yapacak kişiler farklı olabilir. Aynı şekilde bunları onaylayacak yöneticiler de ayrı ayrı belirlenebilir. Hatta 2. onay için bir tutar belirlenebilir ve ancak bu tutardan fazla ise ikinci onay istenir.
 4. Fiş / Fatura fotoğrafı yüklenebilir mi?
  Evet. Her belgenin fotoğrafı çekilerek sisteme kolayca yüklenebilir. Bunlar onay aşamasında kullanıldığı gibi devamında dijital olarak arşivlenmiş olur. 

Demo firması çalışanı olarak gerçek sisteme giriş yapabilir, programın özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.
Bunun için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizi arayabilir veya aşağıdaki butona tıklayarak form doldurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

İletişim

Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 62A, 34771 Ümraniye-İstanbul

Mobil Uygulamalarımız

Programın mobil uygulamalarını App Store veya Play Store üzerinden indirebilirsiniz

Copyright © 2009-2023   İnosoft Bilgi Sistemleri