KURUMSAL EĞİTİM YAZILIMI

Zorunlu, seçmeli ve diğer eğitimler, eğitim yeri ve bütçesi, eğitim kategorileri, personel eğitim takip kartı, eksik eğitimlerin hesaplanması, senelik eğitim planı...

Eğitim Listesi

Firmada verilen eğitimler, eğitim listesi altında tanımlanır. Eğitimin adı, kodu, içerik, ve eğitim süresi yanında öncelik derecesi, kategorisi, katılımcı sayısı ve tekrar zorunluluğu gibi bilgiler kayıt edilir.

İş Tanımları

Öncelikle iş tanımları belirlenir, sonra her iş tanımı için zorunlu ve seçmeli eğitimler atanır. Her çalışan için bir veya birden fazla iş tanımı atanır, bu sayede hızlı ve kolay güncelleme olur.

Eğitimler

Eğitimin adı, eğitim yeri, eğitmen, tarih ve saat bilgileri kayıt edilir. Ayrıca eğitime katılan çalışanlar seçilir. Eğitmen puanı, eğitim içeriği ve eğitim yeri ile ilgili değerlendirme sonuçları girilebilir.

Eksik Eğitimler

Her çalışan için eksik eğitimler sistem tarafından otomatik olarak hesaplanır. Bu esnada tekrar gerektiren eğitimler sıklık süresine göre dikkate alınır, ileriye dönük projeksiyon yapılabilir.

SIK SORULANLAR

 1. Eğitim modülü ne işe yarar?
  Eğitim faaliyetlerini planlamak ve kayıt altına almak için hazırlanmıştır. Öncelikle eğitimler ve iş tanımları girilir. Sonra her iş tanımı için zorunlu ve seçmeli eğitimler belirlenir. 
 2. Eksik eğitimler otomatik olarak hesaplanır mı?
  İş tanımları ve kişinin aldığı eğitimler sonucunda her çalışan için eksik eğitimler sistem tarafından otomatik olarak hesaplanır ve ayrı bir sayfada gösterilir. Bu esnada tekrar gerektiren eğitimler sıklık süresine göre dikkate alınır, ileriye dönük projeksiyon yapılabilir.
 3. İş tanımları nedir?
  Her çalışanın alması gereken eğitimlerin tek tek belirlenmesi zamanla çeşitli sıkıntılara sebep olabilir, yeni bir eğitim geldiğinde her çalışana tek tek ilave edilmesi gibi. Fazla sayıda çalışan için bu işlem çok zaman alır ve takibi zorlaştırır. Bunun yerine iş tanımları ve her iş tanımı için zorunlu ve seçmeli eğitimler belirlenir. Her çalışan için de bir veya birden fazla iş tanımı atanarak hızlı ve kolay güncellenebilen bir sistem sağlanır.
 4. Senelik Eğitim Planı var mı?
  Senelik eğitim planı eksik eğitimler baz alınarak sistem tarafından otomatik olarak hesaplanır. Bu esnada eğitim alması gereken çalışan sayısı ve fiziki duruma göre eğitim sayısı ayrıca gösterilir.

Demo firması çalışanı olarak gerçek sisteme giriş yapabilir, programın özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.
Bunun için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizi arayabilir veya aşağıdaki butona tıklayarak form doldurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

İletişim

Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 62A, 34771 Ümraniye-İstanbul

Mobil Uygulamalarımız

Programın mobil uygulamalarını App Store veya Play Store üzerinden indirebilirsiniz

Copyright © 2009-2023   İnosoft Bilgi Sistemleri